Labu apetīti!

  1. Sākums
  2. Esi vesels
  3. Profesora Jefimova zelta recepte “Jaunības eliksīrs”

21. novembris, 2016

Profesora Jefimova zelta recepte “Jaunības eliksīrs”

Publikācijas autors: zakitis

Cilvēks pēc dabas ir slinks un parasti lieto aptiekās nopērkamos vitamīnus, kuri principā ir viena vienīga ķīmija. Ja tomēr esam nolēmuši rūpēties par savu veselību, tad pavasarī pārvaram savu slinkumu un laižam uz mežu, lai savāktu jaunos priežu dzinumus. Daba mums dāvā savus vis labākos vitamīnus.

Jaunie priežu dzinumi tiek izmantoti slavenajā profesora Jefimova zelta receptē, kura pazīstama arī, kā  “Jaunības eliksīrs”

Ņemam sauju jaunos priežu dzinumus, kuri aug zaru galos. Vēlamais garums apmēram 2-3 cm.

Liek emaljētā katlā, pievieno 2 ēdamkarotes sasmalcinātas sīpolu mizas un tējkaroti smalki sagrieztu lakricas sakni. Uzlej 2 litrus ūdeni un vāra uz mazas uguns 20 minūtes.

Pievieno 2 ēdamkarotes sasmalcinātus mežrozīšu augļus un vāra vēl pusminūti.Tad ņemam katlu nost no uguns, pārsedzam ar biezu segu un tā noturam 10-12 stundas. Var arī izmantot termosu. Pēc tam šķidrumu nokāš, uzvāra un atdzesē.

Šis jaunības eliksīrs ļoti labi attīra asins sistēmu, asinsvadus, tīra plaušas, aknas un zarnu traktu. Izvada no organisma sārņus. Labi der arī saaukstēšanās slimību profilaksei, ādas slimību ārstēšanai, it īpaši psoriāzes ārstēšanai.

Lietošanai nav nekādu ierobežojumu.Dzeram, kad vēlamies padzerties. Esiet veseli!