Labu apetīti!

  1. Sākums
  2. Dažādi
  3. Ne Dzeramais ūdens Rīgas ūdensvados

23. jūlijs, 2013

Ne Dzeramais ūdens Rīgas ūdensvados

Publikācijas autors: zakitis

Taisot vannas istabā kapitālo remontu es arī nomainīju visas caurules. Un uzliku arī ūdens filtru. Kāds bija mans pārsteigums, kad pēc 2 nedēļām ūdens filtrs ieguva skaistu dubļu brūnu, ogļu melnu krāsu. Tas man bija šoks! Mēs maksājam par dzeramo ūdeni, taču īstenībā maksājam par visīstāko indi mūsu organismam. Tādas melnas nogulsnes es neesmu redzējis nevienā dabas avotā. Izrādās dzeramais ūdens Rīgā ir ļoti zemas kvalitātes, principā tas ir ne dzerams.

Mūsu organisms 70 % sastāv no ūdens. Ūdens piedalās visos organisma procesos: tas piedalās gremošanas sistēmā, asinsrites sistēmā, tas izvada no organisma dažādus toksīnus. Ūdens piedalās arī organisma termoregulācijas procesā. Ūdens cilvēkā ir it visur, nebūs ūdens, nebūs dzīvības. Arī šūnu pamatā ir ūdens un ja organisma šūnām tiek piedāvāts netīrs ūdens, tad tas var radīt dažādas saslimšanas: alerģijas, ekzēmas, audzēji utt. Organismam ir papildus jātērē sava enerģija un resursi, lai attīrītu netīro ūdeni un sārņi ir vēl jāizvada no organisma.

Savā auto mēs lejam vislabāko degvielu, taču par savu organismu mēs nerūpējamies. Uzreiz tas nav jūtams, taču gadu laikā ūdens ar kuru mūs indē Rīgas funkcionāri, darīs savu melno darbu, tāpēc palīdzēsim savam organismam un dzersim tīru avota ūdeni vai veikalā nopērkamo dzeramo ūdeni. Krāna ūdeni atstāsim Rīgas domes un „Rīga ūdens” funkcionāriem, lai viņiem laba veselība!

Šīs ir manas subjektīvas domas, varbūt tas velns nav nemaz tik melns, kā viņu mālē!