Labu apetīti!

  1. Sākums
  2. Padomi
  3. Mārrutku svētdiena

8. oktobris, 2013

Mārrutku svētdiena

Publikācijas autors: zakitis

Mārrutku burciņa ir katras mājas ledusskapja neatņemama sastāvdaļa, vismaz man tā liekas. Un jo tie ir stiprāki, jo labāki. Protams, ka vislabākie mārrutki ir tie, kurus paši mājās esam pagatavojuši. Mārrutku gatavošanas process ir diezgan pabriesmīgs, jo mārrutki ir tik nikni, ka mēģina tevi sakost visur, kur vien tiek klāt, tāpēc laukos mārrutkus parasti gatavo pagalmā.

Šorīt piezvanīja mans draugs Dzintars un teica, ka esot pats pagatavojis mārrutkus un lai es ieliekot viņa recepti savā recepšu lapā. Atklāšu mazu noslēpumu! Dzintaram ir jauns fotoaparāts un pirmie soļi fotomākslā ir diezgan veiksmīgi, bildes ir uz goda!

Tālāk seko Dzintara Rasnača mārrutku recepte:

“Man ļoti garšo mārrutki. Tradicionāli tos pērku tirgū, reizēm arī veikalā. Šogad saņēmos un ķēros tai lietai klāt pats. Vispirms izlasīju Guglē nepieciešamo informāciju. Izraku saknes, notīrīju, samalu, sagatavoju marinādi, sajaucu to ar samaltajiem mārrutkiem un saliku burciņās. Darbiņš diezgan piņķerīgs, bet bija to vērts. Sanāca vareni stipri mārrutki. Cērt nāsīs pa nikno. 🙂 ”