Labu apetīti!

  1. Sākums
  2. Esi vesels
  3. Katuabas tēja labākam seksam un ne tikai

8. decembris, 2016

Katuabas tēja labākam seksam un ne tikai

Publikācijas autors: zakitis

“Ja tēvam ir līdz 60 gadiem, tad bērni ir viņa bērni, bet ja pāri par 60 gadiem, tad tie ir katuabas bērni” Brazīliešu sakāmvārds

Problēmas ar potenci mūsdienās skar ne tikai vecāka gadagājuma cilvēkus, bet arī gados jaunākus. Stress, saspringts darba režīms, slikta un neveselīga pārtika – tie ir tikai daži faktori, kuri ietekmē mūsu seksuālo dzīvi. Un lai to uzlabotu mēs bieži lietojam dažādas pārtikas piedevas vai zāle, kuras stimulē libido. Taču nereti tās ir pilnas ar ķīmiju un kaitē veselībai.

Taču ļoti efektīvi var būt arī dabas dotie līdzekļi, jo daba ir padomājusi par visu.

Viens no tādiem brīnumlīdzekļiem ir katuabas koka miza, kuras afrodiziaka spēcīgās īpašības ir zināmas jau no ļoti seniem laikiem.

Katuaba skaitās viens no visspēcīgākajiem dabiskajiem afrodiziakiem un jau no seniem laikiem tiek plaši izmantots tautas medicīnā. Katuabas koks aug Brazīlijas ziemeļu daļas provincēs. Katuaba ir pieejama kā pulverītis, tabletes, ekstrakts, taču visbiežāk to lieto kā tēju no šī koka mizas. Pirmie auga brīnumainās īpašības pamanīja un sāka izmantot tupi cilts indiāņi.

Katuaba Brazīlijā ir tik populāra, ka par tās īpašībām ir sacerētas daudzas dziesmas un sakāmvārdi.

Augs pieder pie Erythroxylaceae dzimtas, kuras pamat ģints Erythroxylum ietver vairākus augus, kuri satur kokaīnu, taču katuaba aktīvos kokaīna alkaloīdus nesatur.

Augs katuaba satur:

Alkaloīdus, tanīnus, flavolignānus, flavonoīdus, aromātiskās eļļas un sveķus, ciklolignānus, fitosterolus, cihonaīnus, vitamīnus, minerālvielas un mikroelementus.

Katuaba plašāk pazīstama, kā spēcīgs afrodiziaks, kurš pastiprina potenci un erekciju un orgasmu, novērš impotenci un seksuālo mazspēju. Tā palīdz gan vīriešiem gan sievietēm, taču vīrieši efektu jūt spēcīgāk.

Katuaba labvēlīgi ietekmē CNS sistēmu, to izmanto kā tonizējošu līdzekli smadzeņu darbībai, uzlabo koncentrāciju un atmiņu, noņem nogurumu, labvēlīgi ietekmē imūnsistēmu.Tam ir pretiekaisuma un pretvīrusa, antidepresanta īpašibas. Katuaba nostiprina asins šūnas. Novērš prostatas saslimšanas. Uzlabo asins cirkulāciju organismā. To izmanto nervozitātes, noguruma, bezmiega, atmiņas problēmu gadījumos. Pēc dažu pētījumu datiem katuaba palīdz novērst arī bakteriālu infekciju izplatīšanos un HIV.

Katuaba ir ļoti efektīvs afrodiziaks un pat regulāra tā lietošana neizsauc nekādas blakus parādības un ir droša lietošanā. Brazīlijā katuabu izmanto jau gadsimtiem ilgi un šajā  laikā nav novērota neviena toksiska saindēšanās vai pārdozēšana. Arī laboratoriskie pētījumi nav konstatējuši nevienu blakus parādību. Vienīgā blakus parādība ir erotiski sapņi un palielināta dzimumtieksme, taču tas ne vienmēr ir uzskatāms par trūkumu.

Katuabas tējas pagatavošana:

Mīlestības tējai ir spilgti oranža krāsa un mežrozīšu garša ar kanēļa mizas akcentu.

Katuabas tēju vāra no sasmalcinātas koka mizas vai pulverīša. 200-300 ml ūdens uzvāra un pievieno tējkaroti mizas, vāra vairākas minūtes uz mazas uguns un tad atstāj tēju ievilkties apmēram 10 – 15 minūtes. Lai labāk izjustu efektu, katuabas tēju nepieciešams lietot 1-2 tases dienā aptuveni 3 nedēļas.

Tējai ir izteikti oranža krāsa. Katuabas tējai var pievienot ābolu vai citronu. Tēja ar pienu un medu būtu ieteicama pirms miega. Tā labi atslābinās un nomierinās organismu.

Katuaba ir ļoti īpašs afrodiziaks, kurš piepildīs jūs ar mīlestību un laimi, mieru, dos viegluma sajūtu un piešķirs enerģiju.